Menu
Your Cart
DİKKAT! Denizlerimizin ekosistemini korumak için tüm resif modellerimizde özellikle doğal malzemeler kullanılmaktadır. Gemi, tank, otobüs, kamyon, tren, uçak v.b hurdalar metal, plastik ve zararlı maddeler içermektedir ve firmamız bu tarz yapay resif kullanımına karşıdır.

Hakkımızda


Ben Kaptan Selahattin Savak. Erdek`e bağlı Paşalimanı Adası`nda 1960 yılında doğdum. Adada yetişmiş, denizi, yüzmeyi ve zıpkınla  dalgıç sporunu seven bir kişiyim. 40 senedir hayat-i bahriye sürmekteyim. 20 senedir Amerika`nın New York eyaletinde yaşamaktayım.

Türkiye`deki turizm yatırımcılarına bir müjdem bulunmaktadır. üzerinde çalışmakta olduğum projem için yatırımcılar aramaktayım.

Öncelikle Türkiye`de bir Coral Denizi (Mercan Kayalıkları ve Balık Evleri) inşa etmeyi düşünmekteyim. Çünkü balık evleri olmadan projemin hayata geçirilmesi mümkün değildir. ‘Denizin Altında Mavi Cennet’ isimli projemin üzerinde 15 sene uluslarası capta çalışmalar ve araştırmalar yaptım. Proje denizin altındaki doğal güzelliği sunmaktadır. Türkiye`de bu şekilde bir projenin hayata geçirilmesinin çok faydalı olacağını düşünmekteyim.Şahsım adına bu projeyi Türkiye Turizm Sanayisi`ne armağan ediyorum.

NOT: Proje sürecinde yatırımcılara kolaylık sağlanacaktır.Projenin inşası sırasında kullanılacak malzemeler yatırımcılar tarafından sağlanacak, inşası ise firmamız tarafından sürdürülecektir.Projenin bu şekilde sürdürülebilmesinin her iki taraf açısından daha yararlı olacağını düşünmekteyim.Saygılarımla